پایگاه روابط عمومی نهاد
امروز: سه شنبه 29 خرداد 1397  صفحه اصلی ارتباط با ما آرشیو روزنامه ها
   
از تاریخ:  تا تاریخ:  تعداد:  قسمت: 
تعداد نتایج: 51
صفحه  اولين اولين 1 2 3 4 5 اولين اولين رکوردها 1 تا 10 از 51
برادر ارجمند جناب آقاي فريد دوستي
از خداونند مننان برای شما و بازماندگان صبر جزیل و برای آنمرحوم غفران الهی را مسئلت مینماییم.
جناب آقاي حجه الاسلام محمد سلطان مرادی
درگذشت مادر عزيزتان را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي شما و بازماندگان، صبر جزيل مسئلت مي نمائيم و براي آن مرحومه، رحمت الهي را خواهانيم.
سرکار خانم ریحانه پرگیر
درگذشت پدر عزيزتان را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي شما و بازماندگان، صبر جزيل مسئلت مي نمائيم و براي آن مرحوم، رحمت الهي را خواهانيم.
همکار گرامی جناب آقاي دکتر عباس شیر اوژن
مصيبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي شما و بازماندگان، صبر جزيل مسئلت مي نمائيم و براي آن مرحوم، رحمت الهي را خواهانيم.
همكار ارجمند جناب آقای ابوذر جانبازی
درگذشت پدرعزيزتان را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي شما و بازماندگان، صبر جزيل مسئلت مي نمائيم و براي آن مرحوم، رحمت الهي را خواهانيم.
همكار ارجمند حجه الاسلام یزدانی
درگذشت مادر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي شما و بازماندگان، صبر جزيل مسئلت مي نمائيم و براي آن مرحومه، رحمت الهي را خواهانيم.
همکار گرامی جناب آقاي علی عقابی
در گذشت مادر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي شما و بازماندگان، صبر جزيل مسئلت مي نمائيم و براي آن مرحومه، رحمت الهي را خواهانيم.
همکار گرامی جناب آقاي امام دوست
در گذشت برادر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي شما و بازماندگان، صبر جزيل مسئلت مي نمائيم و براي آن مرحوم، رحمت الهي را خواهانيم.
همکار گرامی جناب آقای محمد جواد اشعری فرد
مصيبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي شما و بازماندگان، صبر جزيل مسئلت مي نمائيم و براي آن مرحومه، رحمت الهي را خواهانيم. به همین مناسبت مجلس ختمی در روز سه شنبه 22اردیبهشت94 ساعت 10:30 الی 12 در مسجد انصار الحسین(ع) واقع در میدان آزادگان،‌ بلوار انصار الحسن(ع) برگزار می‌گردد.
همکار گرامی جناب آقاي حجت الاسلام صادقی نسب
درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي شما و بازماندگان، صبر جزيل مسئلت مي نمائيم و براي آن مرحوم، رحمت الهي را خواهانيم.
قرآن کریم
با شهداء
هیات انصار الائمه (ع)
اخبار دفاتر و معاونتها
گروه نرم افزاری نهاد © 2018