پایگاه روابط عمومی نهاد
امروز: سه شنبه 29 خرداد 1397  صفحه اصلی ارتباط با ما آرشیو روزنامه ها
   
تاريخ انتشار: 26 مهر 1394 - 09:07:59
 نسخه چاپی  ارسال به دوستان
بسم رب الشهدا و الصدیقین
وصیتنامه خواندنی شهید حسین همدانی
وهب همدانی فرزند سردار شهید حسین همدانی در مراسم تشییع درهمدان، وصیت‌نامه ایشان را قرائت کرد.

در این وصیت نامه آمده است: سپاس خدای را که نعمت های فراوانی بر ما ارزانی داشت زندگی در کنار ملتی را که خوش درخشید و در مقابل فشارهای سنگین دشمنان تسلیم نشدونمونه شد که سرآمد همه آنها همسران و فرزندان گرانقدر ما هستند.

بنده حقیر حسین همدانی شاگرد تنبل دفاع مقدس اعتراف می کنم که وظایف خودم را به خوبی انجام ندادم و بعضی مواقع این نفس سرکش سراغم می آمد ، وسوسه می شدم و نق می زدم ،اما خدا من را متوجه می کرد و پیشمان می شدم و از خدا طلب عفو و بخشش می کردم و این اواخر هم دلم خیلی هوای رفتن کرده بود.

خدا را هزاران شکر به خاطر این نعمت و زندگی در هشت سال دفاع مقدس . از همه دوستان حلالیت می طلبم و به رحمت خدا امیدوارم نه به اعمال خودم ، از آقا خامنه ای که نتوانستم سرباز خوبی باشم و امیداوارم کوتاهی من را به لطف خودشان ببخشند ، از خانواده جانبازان و شهیدان هم طلب بخشش دارم که نتوانستم خدمتگذار خوبی برای آنها باشم.

و از همسرم تشکر می کنم و امیدوارم خداوند او را خیر و برکت بدهد.

این را هم بگویم مثل گذشته بدهکار انقلابیم نه طلبکار.

عشق به ولایت و تبعیت از ایشان سعادتمندی دنیا را به همراه دارد.

حجاب برتر برای شما واجب است و رضایت پدر پیر شما با حفظ ارزش های انقلاب است.

پس از قرائت وصیت نامه ، بر پیکر پاک شهید همدانی نماز باشکوهی به امامت امام جمعه دارالمومنین همدان ، در میدان امام خمینی این شهر اقامه شد.

همچنین شرکت کنندگان در این آئین معنوی با سردادن ندای الله اکبر ، لا اله الا الله، حسین حسین شعار ماست ، شهادت افتخار ماست ، تا خون در رگ ماست ، خامنه ای رهبر ماست ، مرگ بر آمریکا و مرگ براسرائیل ، عشق و ارادت خود را به رزمندگان اسلام و شهدای انقلاب اسلامی نشان دادند.

در این مراسم حاج صادق آهنگران همرزم این شهید بزرگوار نیز با مداحی پرشور خود مراسم این سردار شهید را جلوه خاصی بخشید.

هم اکنون پیکر پاک سردار شهید همدانی در میان استقبال پرشور و گسترده مردم قدرشناس همدان ازخیابان شهدای همدان به سمت گلزار شهدای این شهر در حال تشییع است

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
قرآن کریم
با شهداء
هیات انصار الائمه (ع)
اخبار دفاتر و معاونتها
گروه نرم افزاری نهاد © 2018