پایگاه روابط عمومی نهاد
امروز: سه شنبه 29 خرداد 1397  صفحه اصلی ارتباط با ما آرشیو روزنامه ها
   
تاريخ انتشار: 01 اردیبهشت 1396 - 00:41:35
 نسخه چاپی  ارسال به دوستان
بشکند قلمی که ننویسد بر فرزندان خمینی چه گذشت

پاهاي بسته فرزندِ خميني(ره)

 

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق ، عکسي که مي بينيد ، در ارديبهشت ماه سال 1373 ، توسط «احسان رجبي» به ثبت رسيده است. محل عکس برداري ، ارتفاع 112 ، واقع در شمال منطقه ي عملياتي «فکه» است. برادر حسين احمدي ، پيکر شهيدي که به تازگي تفحص شده است ، نظاره مي کند. پيکر اين شهيد که پس از 12 سال ، چهره نمايانده است ، ويژگي  بسيار بارز و تکان دهنده اي دارد. دست ها و پاهاي جسد با سيم تلفن بسته شده و در غربت و مظلوميت بي مانندي ، به احتمال قوي ، زنده به گور گرديده است. سيم تلفن هاي دور پاها به خوبي مشخص است. اين معامله اي است که بعثي ها با بسياري از بسيجيان و پاسداران مظلوم گرفتار شده در حلقه ي محاصره ي فکه کردند.
آيا به راستي کسي جز اين رزمندگان بي نام و نشان ، شايستگي اطلاق عنوان «فرزند خميني» را دارد؟ کساني تنها به عشقِ آن نايب امام عصر(عج) وحشينه ترين شکنجه ها را به جان خريدند و با گوشت و پوست و خون خود ، با امامِ عشق بيعت نمودند.

آي شما ميراث داران روح الله ! واي بر روزگارتان ! پاهاي بسته ي اين بسيجي ، هشداري است هولناک براي شما ! هيچ يادتان هست کدام ميراث  حضرت روح الله است که خودش فرمود  اگر از آن غفلت کنيد ، گرفتار دوزخ الهي شده و خواهيد سوخت؟؟

 
نظرات بینندگان

بنام خدا ای کاش مابتوانیم یک قطره ازخون شهدارا باجبران کنیم
نظرات بینندگان

بنام خدا ای کاش مابتوانیم یک قطره ازخون شهدارا باجبران کنیم
نظرات بینندگان

بنام خدا ای کاش مابتوانیم یک قطره ازخون شهدارا باجبران کنیم
نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
قرآن کریم
با شهداء
هیات انصار الائمه (ع)
اخبار دفاتر و معاونتها
گروه نرم افزاری نهاد © 2018