پایگاه روابط عمومی نهاد
امروز: سه شنبه 29 خرداد 1397  صفحه اصلی ارتباط با ما آرشیو روزنامه ها
   
تاريخ انتشار: 15 مرداد 1396 - 05:53:54
 نسخه چاپی  ارسال به دوستان
جلسه کارگروه تخصصی بررسی عوامل کلان داخلی دفاتر نهاد
با همت دبیرخانه تدوین سند جامع راهبردی نهاد و با همکاری مدیریت امور دفاتر و همراهی اعضای شورای راهبری و منتخبی از مسئولان دفاتر برگزار شد:

پیرو فعالیت مستمر و منسجم 6 ماهه دبیرخانه تدوین سند جامع راهبردی نهاد، آخرین کارگروه تخصصی شناسایی عوامل داخلی نهاد با موضوع کلان دفاتر نهاد برگزار گردید.

این جلسه با حضور جمعی از اعضای شورای راهبری، مسئولان نهاد انواع دانشگاه ها (آزاد؛ پیام نور و ...)، دانشگاه های ویژه و نیز با حضور مسئولان دبیرخانه و مدیریت امور دفاتر در روز سه شنبه 10/05/1396 در سالن جلسات ساختمان مرکزی از ساعت 30/09 الی 30/15 برگزار گردید.

این کارگروه به واسطه تعدد فراوان دفاتر نهاد، تنوع دانشگاه ها، ابعاد مختلف موضوعات مرتبط با دفاتر نهاد، وجود سابقه طرح دفاتر راهبر و شناسایی عوامل بسیار فراوان مرتبط با تک تک دفاتر راهبر، اهمیت حضور واظهار نظرات تعداد مناسبی از مسئولان دفاتر صاحب نظر و صاحب تأثیر، اهمیت ویژه دفاتر بعنوان صف در نهاد و تفاوت روشی این کار گروه با 9 کارگروه تخصصی دیگر دبیرخانه (منابع انسانی؛ آموزشی؛ فرهنگی؛ سیاسی؛ گروه های معارف؛ پژوهشی؛ فناوری اطلاعات و فضای مجازی؛ پشتیبانی مالی و طرح و برنامه) از اهمیت ویژه و دشواری در برگزاری برخوردار بود.

به این منظور پیش از برگزاری جلسه به منظور ارائه گزارش و تبیین موضوع کارگروه و نیز همفکری جهت شناسایی روش مناسب و مؤثر برای برگزاری این کارگروه، با اکثریت مدعوین به صورت حضوری یا تلفنی، گفتگو و مشورت صورت گرفت و از بین 5 روش شناسایی شده، بهترین روش انتخاب گردید.

تمامی افراد مدعو بالاتفاق بر اهمیت پیگیری موضوعات راهبردی در سطح کلان و انجام این کار در نهاد تأکید و نسبت به کارهای انجام در دبیرخانه ابراز خرسندی و رهنمودهایی برای پیشرفت و ارتقاء خروجی کار اظهار نمودند.

الحمدا... با حضور چشم گیر و فعالانه و اظهارات عالمانه و از روی تجربه مدعوین محترم، در جلسه به بررسی عوامل قوت، ضعف، فرصت و تهدید اعلام یا ارسال شده (از سوی مدعوین، مدیریت امور دفاتر و دبیرخانه طرح راهبری) پرداخته شد و در نهایت 107 عامل در 8 محور شناسایی گردید.

اسامی مدعوین :

حاضرین در جلسه:

حجج الاسلام و المسلمین جناب آقایان: محمدمهدی صالحی(فردوسی مشهد)؛ محمدمهدی کرمی(استانی قم)؛ نیکزاد عیسی زاده (علوم پزشکی تهران)؛ صادق اکبری‌اقدم(علامه طباطبایی)؛ عبدالرضا پورذهبی‌سعیدآبادی(شهید بهشتی)؛ مصطفی رستمی( صنعتی شریف)؛ امیر ابراهیم زاده(خوارزمی)؛ سید محمد طاهری(علوم پزشکی قم)؛ احمد آقایی زاده ترابی( استانی خراسان رضوی)؛ محمدصادق جمشیدی راد(سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور)؛ سیدعباس تقوی(استانی هرمزگان)؛ توکلی (نماینده حاج آقای طیبی دانشگاههای آزاد اسلامی تهران)

افرادی که به دلیل مشغله نتوانستند در جلسه شرکت نمایند اما در پیش جلسه، ارائه نظر و پیشنهاد نمودند:

حجج الاسلام و المسلمین جناب آقایان: سیدمهدی میراحمدی(استانی تهران)؛ سیدمحسن شفیعی(استانی خوزستان)؛ محمدنژادچاوشی(مدیرمحترم تامین محتوای دروس معارف اسلامی و مسئول نهاد سابق صنعتی شریف)؛ ابوالقاسم طیبی(دانشگاههای آزاد اسلامی استان تهران).


نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
قرآن کریم
با شهداء
هیات انصار الائمه (ع)
اخبار دفاتر و معاونتها
گروه نرم افزاری نهاد © 2018